Umów spotkanie

Zarezerwuj termin online

Czynne: pon - pt od 9.00 do 21.00 oraz sob od 9.00 do 15.00.

Rekomendacje
Twój Styl – red. Maria Szczepańska

stylPowerSlim Studio to hit dla tych, którzy mają zastrzeżenia do swojej figury. Pół godziny równa się do 2000 kcal mniej! A zabieg to nie wysiłek, tylko relaks. Efekty: Po godzinnej sesji w PowerSlimie czuję się lekka i pomimo że wypociłam hektolitry wody, pełna energii. Skóra całego ciała jest bardzo gładka. Najlepsze rezultaty daje pakiet 10 sesji w PowerSlimie. Ale według mnie może to być jednorazowa kuracja wyszczuplająca przed ważnym wyjściem.

Pani – red. Joanna Hryniewicka

paniA teraz wyobraźmy sobie, że odpoczywamy przed telewizorem, jest nam ciepło jak na plaży, a nogi same chudną… To nie sen, tylko zabieg PowerSlim! W czasie jednego seansu tracimy około 2000 kalorii. I nie nudzimy się, bo w tubie można oglądać filmy na DVD i słuchać muzyki. W cieple pory skóry rozszerzają się i dzięki temu aktywne składniki kremu docierają głębiej niż podczas zwykłego wklepywania. Jędrniejsze i smuklejsze ciało widać już po pierwszym zabiegu!

Tina – red. Hanna Shwarz

tinaOstatnio w gabinetach kosmetycznych prawdziwą furorę robi urządzenie PowerSlim Studio, które można by śmiało nazwać… ośrodkiem wellness. W urządzeniu ciało poddawane jest dobroczynnemu działaniu podczerwienii. Pozwala to na mocne rozgrzanie skóry, która w raz z potem wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz i toksyny. W trakcie seansu można stracić do 3 cm w obwodzie! Podczerwień korzystnie wpływa tez na wytwarzanie kolagenu i nasze samopoczucie.

TV3 Expose

Materiał o PowerSlim na TV3 Expose

Stachursky

piosenkarz

 

stachurskyKorzysta z PowerSlim w swoim studio w Czechowicach-Dziedzicach. W przerwach między trasami koncertowymi z sukcesem gubi zbędne kilogramy, które tak łatwo przychodzą w hotelowych restauracjach. „…serdecznie polecam,  jestem naprawdę bardzo zadowolony..”

Kasia Zielińska

aktorka

Lubiana aktorka opowiada o zabiegach spa:

Facebook